دایناسور گیاه خوار، آموزش صدای د

در این ویدئو آموزش ساختن کاردستی دایناسور گیاه خوار را می بینید که برای آموزش صدای د درست شده است. فعالیت ها و اطلاعات مرتبط با دایناسورها، نوع زندگی و دوره ی زندگی آنها معمولا برای کودکان بسیار جذاب است. این کاردستی ارتباط معنا داری با حرف الفبای مورد نظر دارد. ساخت کاردستی آموزش حروف الفبا یکی از بهترین روش های آموزش الفبای فارسی به کودکان پیش دبستانی و اول دبستان است. آموزش حروف الفبا به کودکان می تواند بسیار شیرین باشد و شما می توانید با آموزش الفبا کودک خود را برای خواندن و نوشتن آماده کنید. با کاردستی دایناسور می توانید علاوه بر سرگرم کردن کودک خود، با توجه به سن و مهارت های کنونی کودک از او در چسباندن و بریدن کمک بگیرید و به توسعه مهارت دست ورزی و تقویت ماهیچه های کوچک دست کمک کنید. پس همین الان دست به کار شوید و با ساختن کاردستی دایناسور گیاه خوار صدای د را به کودک خود آموزش داده و همچنین می توانید در مورد زندگی دایناسور ها با فرزند خود گفت و گو کنید و همراه کودک خود لذت ببرید.

لوازم مورد نیاز

چسب، قیچی، چشم متحرک، مقوا، ماژیک مستطیل صورتی 10*12 سانتیمتر مستطیل صورتی 5*11 سانتیمتر 8 عدد دایره رنگی با قطر 1 سانتیمتر

طرز ساخت

برای شروع کار، ابتدا شکل دست کودکتان را روی مقوا کشیده و قیچی کنید، سپس روی مستطیل دیگر شکل سر و گردن دایناسور را کشیده، قیچی کرده و می چسبانیم. چشم های دایناسور را می چسبانیم، سپس دایره های رنگی را به سلیقه خود روی بدن دایناسور می چسبانیم. با ماژیک سیاه دهان دایناسور را کشیده و صدای د را روی هر کدام از انگشت ها می نویسیم.

اهداف کاردستی

آموزش صدای د، شناخت رنگ ها، دست ورزی، تقویت قدرت خلاقیت

شما هم ساخته اید؟
اگر شما و کودکتان هم این کار را انجام داده اید می توانید عکس خود را برای ما بفرستید.

ارسال عکس شما